Vraag & Antwoord

Hoeveel mensen zijn er bij Jellinek in behandeling?

In de onderstaande tabel zie je hoeveel mensen er in behandeling zijn bij Jellinek en voor welke middelen:

2012201320142015201620172018
Alcohol47,6%45,3%48,4%48,9%47%45,8%46,1%
Opiaten3,1%3%3,2%3,6%8,8%4,2%3,1%
Cocaïne11,2%11,5%11,6%13,1%10,9%12%12,4%
Amfetamine1%1,1%1,2%1,5%2,1%2,2%1,5%
Benzodiazepinen1,3%1%1,6%1,5%1,5%1,5%1,7%
Overige medicijnen0,6%0,9%0,6%0,4%0,7%1,2%1%
Extacy0,2%0,3%0,1%0,2%0,1%0,2%0,2%
Cannabis14,3%15,8%15,7%16,3%14,1%16,7%16,8%
Gokken3,1%3,9%3,2%4%4,1%4,8%4,6%
Crack0,4%0,3%0,6%0,5%0,9%0,7%0,6%
Nicotine2%3,3%2,9%3%2%1,7%1,7%
GHB0,8%0,7%0,9%1,2%1,2%1,3%1,5%
Ketamine0,2%0,2%0,1%0,2%0,2%0,1%0,2%
Internetgamen0,3%0,3%0,3%0,4%0,7%0,9%0,4%
Overig14,2%12,5%9,8%5,2%5,8%6,6%8,1%
Totaal4393499841893945743065156828

 

Versie: juni 2019

Terug naar overzicht

Sitemap

Jellinek Advieslijn

Informatie en advies over alcohol- en drugsgebruik
088 – 505 1220
ma t/m vr 09.00 tot 11.00 uur / 15.00-17.00

Chat Alcohol & drugs
ma t/m vr 13.00 tot 17.00 uur

Chat