Vraag & Antwoord

Hoeveel mensen zijn er bij Jellinek in behandeling?

In de onderstaande tabel zie je hoeveel mensen er in behandeling zijn bij Jellinek en voor welke middelen:

201220132014201520162017
Alcohol206522411998192934872972
Opiaten131145128142655267
Cocaïne483564483517811778
Amfetamine40524657152141
Benzodiazepinen5449646010995
Overige medicijnen274225145180
Extacy71537713
Cannabis60477263863910471073
Gokken137191131157302323
Crack161625176644
Nicotine85162119117145107
GHB363539479087
Ketamine7959189
Internetgamen151412145355
Overig240262219185431463
Totaal394745693935391774296515

 

Versie: maart 2018

Terug naar overzicht

Sitemap

Jellinek Advieslijn

Informatie en advies over alcohol- en drugsgebruik
088 – 505 1220
ma t/m vr 09.00 tot 11.00 uur / 15.00-17.00

Chat Alcohol & drugs
ma t/m vr 13.00 tot 17.00 uur

Chat